Cristiano on twitter

15. září 2012 v 21:41 | Mišala |  R♥naldo
Koukám si takhle v klidu na televizi,a najednou Cris.

Vážně nechápu,proč když je smutný,musí v tom být hned prachy nebo to,že chce odejít z Realu.Ale co,aspoň jste ho víc zviditelnili ;)
Cristiano nám napsal vzkaz na twitter..:)

"To, že jsem smutný a vyjádřil jsem svůj smutek, vyvolalo obrovský rozruch. Byl jsem obviněn, že chci víc peněz, ale jednoho dne výjde najevo, že to není tento případ. V tuto chvíli chci jen zaručit fanouškům Realu Madrid, že moje motivace, odhodlání, oddanost a touha vyhrát všechny soutěže nebude ničím ovlivněna. Mám příliš velký respekt k sobě a k Realu Madrid a klubu jsem toho dal ještě málo, než čeho jsem schopen. Mám vás rád Madridistas."

___________________________________________________________________

I watched with calm on TV and suddenly Cris

I realy don't understand why when he is sad, you think it comes to money or to he leaves from Real.
Cristiano wrote message for us on twitter..:)

"That I am feeling sad and have expressed this sadness has created a huge stir. I am accused of wanting more money, but one day it will be shown that this is not the case. At this point, I just want to guarantee to the Real Madrid fans that my motivation, dedication, commitment and desire to win all competitions will not be affected. I have too much respect for myself and for Real Madrid to ever give less to the club than all I am capable of. Abrazos to all madridistas"

Ceep Calm Darlings♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama